MPC860PCVR66D4 datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    MPC860PCVR66D4
  • Производитель
    Freescale Semiconductor
  • Описание
    Freescale Semiconductor MPC860PCVR66D4 Core Size: 32 Bit Cpu Speed: 66MHz Digital Ic Case Style: BGA Features: - Mounting Type: Surface Mount No. Of Pins: 357 Operating Temperature Range: -40?‚?°C To +95?‚?°C Package / Case: 357-PBGA Processor Type: MPC8xx PowerQUICC 32-Bit Program Memory Size: 24KB Rohs Compliant: Yes Series: - Speed: 66MHz Supply Voltage Range: 2V To 3.6V Voltage: 3.3V Clock Speed: 66.0 MHz (max) Lead-Free Status: Lead Free RoHS: Compliant Alternative: FREESCALE MPC860PCVR66D4,FREE MPC860PCVR66D4,FSL MPC860PCVR66D4,FRS MPC860PCVR66D4,MTR MPC860PCVR66D4,FREESC MPC860PCVR66D4,FREESCAL MPC860PCVR66D4,FRE MPC860PCVR66D4,FREESCALE SEMI MPC860PCVR66D4,Freescale Semiconductor Inc MPC860PCVR66D4,FREESCALE SEMICONDUC MPC860PCVR66D4,FRESSCAL MPC860PCVR66D4,FREESCALE-PB MPC860PCVR66D4,FRS/MOT MPC860PCVR66D4,FREESCALE SEMIC MPC860PCVR66D4,FREESCALES MPC860PCVR66D4,FREESCALE SEMICONDUCTOR (VA) MPC860PCVR66D4,FREESCALE/PBF MPC860PCVR66D4,FSCL MPC860PCVR66D4,FRE-SEMI MPC860PCVR66D4,Freescale Semiconductor UK Limited MPC860PCVR66D4